GÜNCEL ATÖLYELER

SANATA BAŞLA! ANKARA’DA YENİ ATÖLYE

Sanata Başla! 2018 yazında Ankaralı sanatseverlerle yeniden buluşuyor. Ağustos başında 3 günlük yeni bir atölye ile takipçileri ile hasret giderecek olan Sanata Başla!, bu yeni atölye ile sanat tarihinin önemli dönem ve akımlarını tanıtmayı amaçlıyor. Atölye Sanata Başla!’nın hem eski katılımcılarına, hem de sanata yeni başlayan yeni meraklılara hitap edecek şekilde tasarlandı.

Atölye boyunca katılımcılar sanat tarihinin önemli dönem ve akımları hakkında temel bilgiler edinecek ve karşılarına çıkan çeşitli sanat eserlerinin dönemlerini/akımlarını analiz etmeyi öğrenecek. Atölye Özgün Yılmazok’un anlatımı ve katılımcıların yorumları ile aktif olarak tartışacağı bir platformda gerçekleştirilecek.

Platform A Sanat Galerisi’nde 02-04 Ağustos arasında yalnızca 3 günlüğüne sürdürülecek olan bu yeni atölyeye katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmekte.

Atölye Kapsamı:

02 Ağustos: Rönesans, Barok ve Rokoko Temel Özellikleri / Dönemlerden eserlerin analiz edilmesi
03 Ağustos: Yeni-Klasikçilik, Romantizm, Gerçekçilik Temel Özellikleri / Akımlardan eserlerin analiz edilmesi
04 Ağustos: İzlenimcilik, Ard-İzlenimcilik Temel Özellikleri / Akımlardan eserlerin analiz edilmesi / Tüm dönem ve akımlardan karışık eserlerin analiz edilmesi

Atölye Ücreti: Atölye’nin tamamı için 200 TL (Ücret katılımcılardan ilk derste nakit olarak alınacaktır)

Ayrıntılı bilgi için posterdeki telefon veya sanatabasla@gmail.com adresi ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Atölye’ye kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurunuz. Formu doldurduktan sonra en geç birkaç gün içinde bir doğrulama e-postası alacaksınız.


SANATA BAŞLA! CANLI “ONLINE” RESİM ANALİZİ ATÖLYELERİ

Canlı “online” Atölyeler daha önceden Ankara’da yapılmış Sanata Başla! Atölyeleri’nden ilham alarak üretilmiş kısa resim analizi dersleridir. Katılımcılar kaydolduktan sonra bilgisayar, tablet veya cep telefonları aracılığı ile internet üzerinden bir platforma (EzTalks) bağlanarak derse dahil olacaklardır. Dersler Özgün Yılmazok’un anlatıcılığında canlı video bağlantısı ile sürdürülecektir. Katılımcılar anlatıcıyı video bağlantısı ile görebilecek, ders slaytlarını ekranlarından takip edecek, ders platformunun sohbet aracını kullanarak istediklerinde yazılı veya sözlü soru sorabilecek, etkileşimli biçimde dersin parçası olacaklardır.

Mevcut Atölyelerin ayrıntıları aşağıda yer almaktadır. Kayıt olmak için aşağıda verilen ödeme bağlantısından ödemenin yapılması gerekmektedir. Ödeme yapıldıktan sonraki birkaç gün içinde derse kayıt olduğunuza dair bir doğrulama e-postası alacaksınız. Ödemeyi yaparken derse katılırken kullanacağınız isim ve e-posta adresinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Kayıt/Ödeme sonrası derslere katılabilmek için aşağıdaki bağlantıda bulunan yönergeleri takip etmelisiniz.

Bağlantı Rehberi

GÜNCEL ONLINE ATÖLYELER

Planlanmış güncel bir online atölye bulunmamaktadır.

GELECEK ONLINE ATÖLYELER

VAN GOGH ATÖLYESİ                                        KLIMT ATÖLYESİ

                   

error: Icerik kopyalanamaz!