GÜNCEL ATÖLYELER

SANATA BAŞLA! ANKARA’DA DÖNEM-AKIM ANALİZİ ATÖLYESİ

Sanata Başla! 2020’de Ankaralı sanatseverlerle yeniden buluşuyor. 2018 ve 2019’da  gerçekleştirilmiş olan Dönem/Akım Analizi Atölyesi Ocak 2020’nin ilk haftasında tekrarlanacak. Bu 2 günlük atölye sanat tarihinin önemli dönem ve akımlarını tanıtmayı amaçlıyor. Atölye sanata yeni başlayan ve hiçbir geriplan bilgisi olmayan sanat meraklılarına hitap edecek şekilde tasarlandı.

Atölye boyunca katılımcılar sanat tarihinin önemli dönem ve akımları hakkında temel bilgiler edinecek ve dönemleri/akımları analiz etmeyi öğrenecek. Atölye Özgün Yılmazok’un anlatımı ve katılımcıların yorumları ile aktif olarak tartışacağı bir platformda gerçekleştirilecek.

Platform A Sanat Galerisi’nde 04-05 Ocak arasında yalnızca 2 günlüğüne sürdürülecek olan bu yeni atölyeye katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmekte.

Atölye Kapsamı:

04 Ocak Cumartesi – 13:00-16:00
Rönesans, Barok ve Rokoko Temel Özellikleri
Rönesans, Barok, Rokoko eserlerinin analiz edilmesi
Yeni-Klasikçilik, Romantizm, Gerçekçilik Temel Özellikleri
05 Ocak Pazar – 13:00-16:00
Yeni-Klasikçilik, Romantizm, Gerçekçilik eserlerinin analiz edilmesi
İzlenimcilik, Ard-İzlenimcilik Temel Özellikleri
Tüm dönem ve akımlardan karışık eserlerin analiz edilmesi

Atölye Ücreti: 2 günlük (Toplam 6 saat) Atölye’nin tamamı için 300 TL (Ücret katılımcılardan ilk derste nakit olarak alınacaktır)

Adres: Platform A Sanat Galerisi, Taurus AVM Asma Kat, Balgat Ankara

Ayrıntılı bilgi için posterdeki telefon veya sanatabasla@gmail.com adresi ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Atölye’ye kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurunuz. Formu doldurduktan sonra en geç birkaç gün içinde bir doğrulama e-postası alacaksınız.

error: Icerik kopyalanamaz!