GÜNCEL ATÖLYELER

SANATA BAŞLA! ANKARA’DA YENİ ATÖLYE

Sanata Başla! 2018 Kasım ayında Ankaralı sanatseverlerle yine buluşuyor. 2018 Ağustos başında gerçekleştirilmiş olan Dönem / Akım Analizi Atölyesi’nin tekrarı Kasım’ın son haftasında sürdürülecek. Bu 3 günlük atölye sayesinde takipçileri ile hasret giderecek olan Sanata Başla!, atölye ile sanat tarihinin önemli dönem ve akımlarını tanıtmayı amaçlıyor. Atölye Sanata Başla!’nın hem eski katılımcılarına, hem de sanata yeni başlayan yeni meraklılara hitap edecek şekilde tasarlandı.

Atölye boyunca katılımcılar sanat tarihinin önemli dönem ve akımları hakkında temel bilgiler edinecek ve karşılarına çıkan çeşitli sanat eserlerinin dönemlerini/akımlarını analiz etmeyi öğrenecek. Atölye Özgün Yılmazok’un anlatımı ve katılımcıların yorumları ile aktif olarak tartışacağı bir platformda gerçekleştirilecek.

Platform A Sanat Galerisi’nde 27-29 Kasım arasında yalnızca 3 günlüğüne sürdürülecek olan bu yeni atölyeye katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmekte.

Atölye Kapsamı:

27 Kasım: Rönesans, Barok ve Rokoko Temel Özellikleri / Dönemlerden eserlerin analiz edilmesi
28 Kasım: Yeni-Klasikçilik, Romantizm, Gerçekçilik Temel Özellikleri / Akımlardan eserlerin analiz edilmesi
29 Kasım: İzlenimcilik, Ard-İzlenimcilik Temel Özellikleri / Akımlardan eserlerin analiz edilmesi / Tüm dönem ve akımlardan karışık eserlerin analiz edilmesi

Atölye Ücreti: 3 günlük Atölye’nin tamamı için 200 TL (Ücret katılımcılardan ilk derste nakit olarak alınacaktır)

Ayrıntılı bilgi için posterdeki telefon veya sanatabasla@gmail.com adresi ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Atölye’ye kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurunuz. Formu doldurduktan sonra en geç birkaç gün içinde bir doğrulama e-postası alacaksınız.

error: Icerik kopyalanamaz!