SANAT TESTİ!

 

Sanata Başla! takipçileri, Sanat tarihinden dönemler, akımlar, ressamlar ve tarzlarla ilgili bilgilerinizi test etmek, yeni bilgiler edinmek ve eğlenceli bir yarışmaya katılmak ister misiniz?

Sanat Testi, 15 sorudan oluşan kısa bir canlı “online” yarışma ile size keyifli bir yarışma atmosferi yaşatırken, bir yandan da ödüller kazandıracak! Testte katılımcılar farklı sanat eserlerinin dönem, akım ve ressamlarını doğru biçimde tahmin etmeye çalışacak.

Her bir sorudan sonra Özgün Yılmazok’un açıklamaları ile bilgilerinizi tazeleyecek ve/veya yeni bilgiler edineceksiniz. Sanat Testi’ni ilk sırada tamamlayan 3 katılımcı Sanata Başla!’nın Aralık itibarı ile başlayacak 3 haftalık atölyelerinden istedikleri birine ücretsiz olarak katılma hakkı kazanacak.

Siz de Sanat Testi!’ne katılmak isterseniz yapmanız gereken yalnızca kayıt formunu doldurmak.

Sanat Testi!

7 Kasım 2021, Pazar (12:00-13:00 Türkiye Saati)

Kayıt Formu:

Sanat Testi! için ayrılan kontenjan dolduğu için kayıtlar kapanmıştır. İlginiz için teşekkürler.

Etkinlik tarihi yaklaştığında e-posta adresinize teste bağlanabilmeniz için “Zoom” programı bağlantısı iletilecektir. Test saati geldiğinde bu bağlantıya tıklayıp bilgisayar, tablet veya cep telefonunuz ile platforma (Zoom) bağlanarak teste dahil olacaksınız. Test “Menti.com” üzerinden yapılacaktır.

error: Icerik kopyalanamaz!